Three Ponds Valley FCI

Anastrozol jest jednym z najskuteczniejszych antyestrogenów

Anastrozol jest lekiem, którego działanie ma na celu zmniejszenie estrogenów i zwiększenie produkcji testosteronu w organizmie.

W kulturystyce Anastrozol jest szeroko stosowany jako terapia po przyjęciu silnych sterydów anabolicznych, ze względu na zdolność do skutecznej eliminacji wody i przeciwdziałania ginekomastii. Do zalet produktu należy również szybkie działanie: procesy aromatyzacji zostają zablokowane w ciągu 2 dni od rozpoczęcia leczenia.

Bardziej szczegółowy opis anastrozolu znajduje się pod tym linkiem: https://sterydysklep.com/inhibitory-aromatazy/anastrozol/

Efekty stosowania w kulturystyce

Anastrozol zyskał popularność w kulturystyce, ponieważ specyficznie hamuje syntezę estrogenów w organizmie. Czyli tak naprawdę lek likwiduje przyczynę, a nie objawy manifestacji estrogenowych. Anastrozol ma zatem wyraźne działanie spalające tłuszcz, ponieważ odkładanie tłuszczu następuje również pod wpływem estrogenów.

Anastrozol zastosowanie w kulturystyce pomaga rozwiązać szereg zadań z powodzeniem:

  • zapobieganie lub leczenie ginekomastii u sportowców płci męskiej;
  • Poprawić definicję mięśni;
  • aby zwiększyć poziom hormonów anabolicznych;
  • Zapobieganie ewentualnemu powiększeniu gruczołu krokowego w wyniku stosowania sterydów.

Jeśli nie wiesz, turinabol gdzie kupić, możesz przejść do naszego internetowego sklepu z farmakologią sportową

Sposób użycia

Zaleca się rozpoczęcie przyjmowania leku jednocześnie z rozpoczęciem kursu sterydów anabolicznych lub gdy pojawią się oznaki aromatyzacji. Dlatego najlepiej zamówić sterydy i Anastrozol w połączeniu. Standardowa dawka wynosi 0,25 do 1 mg. Lek jest dobrze wchłaniany bez względu na spożycie pokarmu, ale największe działanie ma po przyjęciu na pusty żołądek. W tym przypadku jest dobrze wchłaniany przez jelito i szybko dostaje się do krwiobiegu.

Średnia dawka (0,50 mg) jest wskazana w celu zapobiegania niepożądanej aromatyzacji. Zwiększenie dawki do 1 mg na dobę jest konieczne w przypadku pojawienia się ginekomastii lub przyjmowania dużych dawek steroidów aromatyzujących.

Przy standardowym schemacie stosowania Anastrozolu wykluczone są działania niepożądane, więc kurs leku może być bardzo długi, jeśli to konieczne. Działania niepożądane w postaci reakcji alergicznych, bólów głowy, biegunki, nudności mogą wystąpić tylko w przypadku przedawkowania lub indywidualnej nietolerancji.

Dla kobiet uprawiających sport przyjmowanie Anastrozolu jest przeciwwskazane, ponieważ lek powoduje znaczne zmiany w tle hormonalnym, co może prowadzić do nieodwracalnych negatywnych skutków w organizmie kobiety.


 

2c322517a610d3ad5ef01508f866905f