Three Ponds Valley FCI

Aktualności

Mamy dostępne dwa pieski i suczkę

Maluszki mają cudowny charakter i wspaniały springerowy temperament.

IMPRESSIVE LADY "Ivett"
ICE AGE HERO "Igor"
IMAGINATION MOVER "Ivo"

W rodowodach szczeniaczków znajdują się najlepsze linie springerów z Europy. Ich rodzice i przodkowie są championami wielu krajów.
Szczeniaczki posiadają unikalne i bardzo wyjątkowe umaszczenie, a duża ilość kropek nadaje im wyjątkowy wygląd.

Ojcem szczeniąt jest doskoskonały, przepiękny pies z Danii z jednej najbardziej znanych hodowli w Europie -Sieger's. Rasmus jest TOP springer spanielem angielskim 2011 roku Danii. Oprócz tego posiada tytuł DANISH CHAMPION, SWEDISH CHAMPION, DANISH CLUB CHAMPION, Danish Club Winner 2011, Junior Deutche Club Winner 2010, Junior Danish Club Winner 2010.

Dziadkiem szczeniąt jest przepiękny australijski pies, który dał wiele wybitnego potomstwa Wongan Kadenza.

Mamą szczeniąt jest przesliczna suka Barbara, która przyjechała do nas ze Szwecji. Barbara jest Championem Polski, Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Polski 2011, Młodzieżowym Zwycięzcą Polski 2010, Młodzieżowym Championem Polski.

Maluchy uwielbiają zabawy z dziećmi i bardzo chętnie sie uczą nowych umiejętności. Są odważne i ciekawskie. Do nowych domów wniosą wiele, wiele radości i zadowlenia. Są w stanie rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagającego właściciela.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki szczenięta, gdzie znajdują się dokładne informacje na temat dostępnych szczeniaczków.
2012-08-28